Fiber

Fiber

produkt 1 av 23 produkter
Neste 

3GHD-EO-2-SFP - Dual 3G/HD/SD-SDI Electrical to Optical SFP based, Nevion

 

Dual 3G/HD/SD-SDI Electrical to Optical SFP based converter with SC/UPC connectors supporting CWDM. In addition to optical outputs the card features 1x2 electrical DA per input and SNMP /WEB interfacing thru Multicon. SFP not included.

Legg til tilbudsliste Kontakt

Fiber

SFP-3G-EO-2-C1XXX/C1XXX - Dual channel optical CWDM Transmitter SFP, Nevion

Dual channel optical CWDM transmitter SFP supporting 3G/HD/SD SDI and ASI. They are available with a..

Har du spørsmål til produktet?

Eller lurer du på noe annet? Send oss ditt spørsmål her og vi svarer deg innen få dager.

Kontaktinformasjon
Navn
E-postadresse
Telefon
Adresse
Postnr Poststed
Hva gjelder henvendelsen?


Tips en venn!

Bruk skjema under hvis du kjenner noen som kan ha interesse av dette produktet.

Mottaker
Fra E-postadresse
Til E-postadresse
Melding