Fiber

Fiber

produkt 6 av 23 produkter
Forrige Neste 

A1-SC-B-M-D-G - Adapter Fiber SC-SC Duplec Multimode(MM), Keramisk

 

Multimode SC/SC duplex adaptor
 
Sleeve ceramic
With 2 M2 x 10 screws
with snap-in fixing

Legg til tilbudsliste Kontakt

Har du spørsmål til produktet?

Eller lurer du på noe annet? Send oss ditt spørsmål her og vi svarer deg innen få dager.

Kontaktinformasjon
Navn
E-postadresse
Telefon
Adresse
Postnr Poststed
Hva gjelder henvendelsen?


Tips en venn!

Bruk skjema under hvis du kjenner noen som kan ha interesse av dette produktet.

Mottaker
Fra E-postadresse
Til E-postadresse
Melding