Fiber

Fiber

produkt 8 av 28 produkter
Forrige Neste 

ADPT-3GBI/OPT - Adapter - 3G BD SFP Optical Module, Blackmagic

 

3G optisk fiber inn/utgangsmodul som passer til diverse produkter fra Blacmagic Design og Teranex.

Legg til tilbudsliste Kontakt

Blackmagic Design 3G Transciever for single mode optisk fiber
2,97G-1310nm -Video SFP



Fiber

ADPT-6GBI/OPT - Adapter - 6G BD SFP Optical Module, Blackmagic

6G optisk fiber inn/utgangsmodul som passer til diverse produkter fra Blacmagic Design og Teranex.

ADPT-12GBI/OPT - Adapter - 12G BD SFP Optical Module Blackmagic

12G optisk fiber inn/utgangsmodul som passer til diverse produkter fra Blacmagic Design og Teranex.

Videoprosessorer*

CONVMOF12G - Minikonverter, SDI - optical fiber 12G Blackmagic

With this converter you can convert SDI to Optical Fiber, and Optical Fiber to SDI simultaneous..

Har du spørsmål til produktet?

Eller lurer du på noe annet? Send oss ditt spørsmål her og vi svarer deg innen få dager.

Kontaktinformasjon
Navn
E-postadresse
Telefon
Adresse
Postnr Poststed
Hva gjelder henvendelsen?


Tips en venn!

Bruk skjema under hvis du kjenner noen som kan ha interesse av dette produktet.

Mottaker
Fra E-postadresse
Til E-postadresse
Melding