Fiber

Fiber

produkt 13 av 23 produkter
Forrige Neste 

FC-4/4-1ME - Fiberpatch 62,5/125 OM1 SC/SC Orange 1M

 

Fiberpatch 1m Multimode OM1 med SC kontakter i begge ender

Legg til tilbudsliste Kontakt

Jotec fiberpatch er produsert ved topp moderne anlegg med avanserte polerings- og monteringsprosesser. Nøyaktig styring av poleringen og strenge testkrav gir lav dempning og optimal ytelse. Fiberpatch leveres med høykvalitets kontakter og bøyavlastere. Bredt sortiment med ulike kontakttyper og lengder.

Fargekoding innført nov 2010.

Generelle egenskaper:
-Ytterdiameter kabel - 3mm
-Halogenfri ytterkappe
-Individuelt serienumer merket på kabel og vedlagte måleskjema.
-Kompatibel med EIA/TIA 568A og TIA604

Spesifikasjon:
Kabel- Multimodus 62,5/125 OM1 Orange
Kontakt- SC-D til SC-D
Lengde - 1m




Har du spørsmål til produktet?

Eller lurer du på noe annet? Send oss ditt spørsmål her og vi svarer deg innen få dager.

Kontaktinformasjon
Navn
E-postadresse
Telefon
Adresse
Postnr Poststed
Hva gjelder henvendelsen?


Tips en venn!

Bruk skjema under hvis du kjenner noen som kan ha interesse av dette produktet.

Mottaker
Fra E-postadresse
Til E-postadresse
Melding