Kabler / Fiber

Fiber

1-15 av 18 produkter
1 2 Neste 
692140-T - Fiber, 8-fiber AXAI, 9/OS2, Gul, pr meter

Miltær feltkabel 8 fiber uterminert. Terminering etter ønske kommer i tillegg.Bild..

904MIL9-T - Feltkabel 4-fiber, 9/125

Miltær feltkabel 4 fiber uterminert. Terminering etter ønske kommer i tillegg.Bildet vi..

CA-FB70//U - Fiberadapter for HXC-D70, PMW og PXW-serien, Sony

Fibre Adapter for HXC-D70/PMW-320/PMW-350/PMW-500 to use with HXCU-FB70

CCFN-100//U - Fiberkabel, 100m med Neutrik ConDUO, Sony

100m Fibre Cable with Neutrik CONDUO connector for CA-FB70 - HXCU-FB70 adapters.

CCFN-25//U - Fiberkabel, 25m med Neutrik ConDUO, Sony

25m Fibre Cable with Neutrik CONDUO connector for CA-FB70 - HXCU-FB70 adapters.

CCFN-50//U - Fiberkabel, 50m med Neutrik ConDUO, Sony

25m Fibre Cable with Neutrik CONDUO connector for CA-FB70 - HXCU-FB70 adapters.

CCFN-JC1 - Skjøtestykke Neutrik ConDUO, Sony

Neutrik CONDUO adapter for 2 cables extension

CLETOP-S - Rensekassett refil, 6pkn

Refillkassett for CLETOP-S-A/BEkstra rensetape til rensekassett type CLETOP. Passer både til 1..

FPD62LPSP-010 - Fiberpatch 62,5/125 LC-SC, 1m, LSZH

Halogenfri, Duplex, 2mm, orange

FPD62LPTP-010 - Fiberpatch 62,5/125 LC/ST - 1 m LSZH

Halogenfri, Duplex, 2mm, orange

L-B692140-L-000 - Term, 8-fiber AXAI, 9/OS2, LC/PC-LC/PC, 0 m

Miltær feltkabel 4 fiber uterminert. Terminering etter ønske kommer i tillegg.Bildet vi..

NKO4S-A-0-600 - Fiberkabel, opticalCon Quad, SMF PC, 600m, Airspo..

Neutrik opticalCON Quad SMF PC Standard 600mLeveres som Airspool, dvs uten trommel

NKO4S-A-2-100 - Fiberkabel, opticalCon Quad, SMF PC, 100m, GT310 ..

Neutrik opticalCON Quad SMF PC Standard 100mMed Schill GT310 trommel

NKO4S-A-3-300 - Fiberkabel, opticalCon Quad, SMF PC, 300m, GT380 ..

Neutrik opticalCON Quad SMF PC Standard 300mMed Schill GT380 trommel

NKOX2S-A-3-100 - Fiberkabel, Neutrik opticalCON Duo SMF PC, 100m, ..

Neutrik opticalCON Quad SMF PC Standard 100mMed Schill GT310 trommel

1 2 Neste